Hlavní nadpis této stránky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id laoree.

Autentické MINITIPY

Ukázka z knihy ZDARMA

ZÍSKEJ MINITIPY ZDARMA

Nějaký slogan

Podtext

O DÁŠE

Programy

Název

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Název

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Název

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

ŘEKLI O DÁŠE

„Dáša je výjimečná žena a skvělá průvodkyně osobním rozvojem. Nenaléhá, pokorně naslouchá, neimituje, inspiruje svou přirozeností. Je jedna z mála koučů v osobním rozvoji v České republice, který buduje svoji osobní značku skutečně na důvěře a pevných základech. Dášu zkrášluje světlo její bytosti... diamanty a zlaté opasky ať zdobí ostatní."
Tomáš Lukavecbrandmanažer úspěšných značek
„Když jsem se zadívala na logo autentické image paní Dáši Kašparové, napadlo mne ihned podívat se na svůj vlastní palec. Srdíčko v otisku mého palce by však páni na daktyloskopii hledali marně. Přesto tam je. Pokaždé, když podávám ruku, usměji se na člověka či s někým hovořím, vkládám do takovýchto běžných záležitostí sama sebe. Velmi záleží na způsobu, jakým s lidmi jednáme a jakým se snažíme dojít k svému cíli. Na všem totiž záleží, na každé maličkosti. Nebojím se dokonce tvrdit, že celý svět je stvořen z maličkostí. Právě ty zdánlivě banální maličkosti společně tvoří ten velký a nádherně sehraný celek. Naše místo pro život. Děkuji, Dášo, za to uvědomění."
Alena Hojsákováklientka
„Dáša je člověk se srdcem na dlani a přirozenou schopností rychle se na vás naladit. Dokáže vystihnout podstatu vaší osobnosti a sladit vaše nitro s vaším zevnějškem, abyste se naplno cítili sami sebou a vaše oblečení vás v tom podporovalo. Vážím si toho, jak dlouho už se s Dášou známe a také toho, že je osobou, která mi pomohla na mojí cestě růstu a ukázala mi, jak je možné sladěním barev a stylu oblečení přirozeně podpořit svoji sebedůvěru."
Jan Čepelkamajitel společnosti EGOsynergy®

Poslední články blogu

Co přesahuje hranice pouhého fyzického vzhledu? Vnitřní bohatství? Nebo krása jenom pro sex? „Tvrzení, že krása je…
Celý článek
Naprosto všichni toužíme po lásce. Proč ji tak málo lidí nalézá? A proč ji tak moc lidí…
Celý článek