Přisednete si ke mně?

Popovídáme si, pomohu vám zvýšit sebevědomí a lépe poznat skryté stránky vašeho Já. Odhalím vám i způsoby, jak lidem pomáhám osvobodit spoutaná srdce a vyjádřit jejich originalitu.

Zbožňuji práci s lidmi. Máloco mi dělá takovou radost, jako když ode mne odcházejí lidé, kteří doslova září. A jejich záře vychází zevnitř. 

K tomu mi pomáhají zkušenosti s osobnostními profily, vztahovou inteligencí, partnerskými vztahy a autentickým projevem lidí. Spolu s mým manželem Tomášem jsme vytvořili program „Máš potenciál”. Jsem spoluzakladatelkou Akademie úspěchu, společnosti, jejíž hlavní náplní je odemykání a rozvoj lidského potenciálu.

Darujte svým nejbližším tuto zkušenost. Darujte jim ten nejlepší dar. Darujte sebevědomí.

Osobní setkání na více než 60 minut

Setkáme se. Dáme si dobrou kávu. A příjemně si popovídáme. O čem?

Specifikace osobního stylu

Naše oblečení vypráví příběh právě o nás. Můžeme si popovídat o tom, jaký příběh má vaše oblečení vyprávět.

Jedinečná paleta barev

Barvy, které nosíme, jsou mocným komunikačním nástrojem. Ukážu vám hned několik barev, které vás rozzáří.

Image zranění

Každý si s sebou neseme i nepříjemné vzpomínky, které nás brzdí. Pomohu vám najít cestu, jak image zranění zahojit.

Říkají o mně

„Dáša je výjimečná žena a skvělá průvodkyně osobním rozvojem. Nenaléhá, pokorně naslouchá, neimituje, inspiruje svou přirozeností. Je jedna z mála koučů v osobním rozvoji v České republice, který buduje svoji osobní značku skutečně na důvěře a pevných základech. Dášu zkrášluje světlo její bytosti... diamanty a zlaté opasky ať zdobí ostatní."
Tomáš Lukavecbrandmanažer úspěšných značek
„Když jsem se zadívala na logo autentické image paní Dáši Kašparové, napadlo mne ihned podívat se na svůj vlastní palec. Srdíčko v otisku mého palce by však páni na daktyloskopii hledali marně. Přesto tam je. Pokaždé, když podávám ruku, usměji se na člověka či s někým hovořím, vkládám do takovýchto běžných záležitostí sama sebe. Velmi záleží na způsobu, jakým s lidmi jednáme a jakým se snažíme dojít k svému cíli. Na všem totiž záleží, na každé maličkosti. Nebojím se dokonce tvrdit, že celý svět je stvořen z maličkostí. Právě ty zdánlivě banální maličkosti společně tvoří ten velký a nádherně sehraný celek. Naše místo pro život. Děkuji, Dášo, za to uvědomění."
Alena Hojsákováklientka
„Dáša je člověk se srdcem na dlani a přirozenou schopností rychle se na vás naladit. Dokáže vystihnout podstatu vaší osobnosti a sladit vaše nitro s vaším zevnějškem, abyste se naplno cítili sami sebou a vaše oblečení vás v tom podporovalo. Vážím si toho, jak dlouho už se s Dášou známe a také toho, že je osobou, která mi pomohla na mojí cestě růstu a ukázala mi, jak je možné sladěním barev a stylu oblečení přirozeně podpořit svoji sebedůvěru."
Jan Čepelkamajitel společnosti EGOsynergy®

Jak vypadá dárkový certifikát

Nestíháte a nechcete na poslední chvíli lítat? Darujte poukázku na sebevědomí. Certifikát jen vytisknete, dáte do obálky a skvělý dárek je na světě :)

Dárkový certifikát (sleva 50 %)

Podíváme se společně na styl a najdeme barvy, které pasují k vašemu Já. A že jsou ty Vánoce... níže vyplňte objednávku a dárek v hodnotě 2000 Kč je váš jen za 990 Kč.