7 + 1 Mýty o oblékání a image poradenství

Knihu nebo její kapitoly četlo už přes 1300 lidí. A všichni jsou o krok blíž nejen k poznání mýtů, které nevědomky nosí ve své hlavě, ale i zboření těchto mýtů. 

Myslíte, že neexistují nějaké mýty o oblékání, kterým bezvýhradně věříte?

“Černá sluší každému,” říká se. Co už se ale neříká, je to, že některé typy lidí přebíjí a některé zase udělá starší, smutnější a unavenější.

Zkuste do černé navléct blondýnku se světlou pletí. Hned uvidíte jasný příklad.

Černá nesluší každému. Je to mýtus.

A podobných mýtů je nejen kolem oblékání a image spousta. Jsou to totiž často mýty, které vás stresují, brání vám získat vyšší sebevědomí a začít být spokojenější

Existuje více mýtů, kterým i vy věříte a zakládáte si na nich, i když to jsou lži a nepravdy

Schválně se nad touto větou výše zamyslete. A to dobře. 

Potom si vzpomeňte na svá školní léta. Jakou posměšnou poznámku od někoho, komu důvěřujete, si ihned vybavíte? (Mohla být myšlená i jako vtip.)

 • "V té sukni vypadáš hrozně!" 
 • "Kde jsi prosím tě vyhrabala tohle triko?"
 • "Co to máš prosím tě na sobě?!"

Tehdy to začalo. A pokračuje to dál. Každý pohled na podobnou sukni bolí. Podobné triko už nikdy nevezmete. Stejně tak se vám (nevíte proč) příčí určité kalhoty.

Zevnějšek není důležitý, je důležité, jaký je člověk uvnitř. Ale všichni víme, že je tohle naprostá blbost. Vždycky záleží na tom jak člověk vypadá. Upravený zevnějšek je prostě základ, bez něj v podstatě ničeho nedosáhnete. A tak je fajn najít nějakého takového průvodce. Většina jich je bohužel na nic, ale zrovna kniha Mýty o oblékání a image poradenství je vážně skvělá a rozhodně nápomocná. Doporučuji.
Kikina 182, Megaknihy.cz
Inspirativní kniha, která Vás možná posune na jinou úroveň myšlení a pochopíte, jak obrovskou moc má správné oblečení a styl. Dokáže vyloženě nemožné. Dozvíte se, jak nepodlehnout falešným iluzím a vyhnout se trendům, které na nás denně útočí pomocí reklam a dalších vjemů. Publikace je vhodná pro ženy i muže, kteří na sobě chtějí pracovat a mít se rádi. Budete se divit, jakým mýtům lidé věří. Možná jste mezi nimi.

Existují VELKÉ MÝTY, na kterých stavíme ty malé

"Země je placatá a támhle za horizontem je konec světa. Kdo dojde až za horizont, spadne do hlubin a už se nikdy nevrátí."

To je VELKÝ MÝTUS, kterému lidé ještě ve středověku věřili. Vtipné, viďte? 

 • "Byla jsem skoro až na konci světa."
 • "Den a noc se střídá tak, že se Slunce objeví na horizontu na jedné straně a zmizí na druhé."

Toto jsou příklady velkých mýtů. Na základech velkých stavíme ty malé. Tyto malé mýty pak máme v hlavě.

Každé ráno, když se oblékáme, při každém nákupu oblečení, při téměř každé myšlence na vlastní sebevědomí.

7+1 Mýty o oblékání a image poradenství

Poznejte a pochopte tyto mýty, které si s sebou možná vláčíte jako ocelovou kouli. Mýty vás vždy stáhnou dolů. Dokud je nepoznáte, nemůžete se od nich osvobodit.

A pokud se od mýtů neosvobodíte, nic se nezmění.

Kniha vám odhalí ty NEJVĚTŠÍ MÝTY, které sráží vaše sebevědomí a způsobují frustraci

A právě odhalením těch největších a nejrozšířenějších mýtů jsem si dala za cíl v této knize. Rozhodla jsem se to změnit.

V uplynulých více než 20 letech za mnou ženy i muži přicházejí s různými problémy. Co je však zajímavé, tak až na výjimky jsou ty problémy velice podobné nebo úplně stejné

 • V zrcadle na sobě vidí jen to špatné
 • Nelíbí se sami sobě
 • Nevěří si, protože je sráželi rodiče
 • Oblékají si nenápadné barvy, protože se jim spolužáci posmívali
 • Nevěří si a pochybují, že by se někomu mohli líbit a být pro něj atraktivní

Ukážu vám maximálně názornou formou, že vše nemusí být tak, jak se na oko zdá. Jakmile přečtete poslední řádek knihy, dost pravděpodobně už budete mít některá vaše silná přesvědčení zbořená (nebo aspoň silně narušená).

Odhalení největších mýtů vychází z mé 20leté praxe, vy je zjistíte za nepatrný zlomek času

Když se ohlédnu, už tehdy mi to přišlo zvláštní.

Klientky ode mne odcházely krásné. Byly perfektně namalované a upravené. Když jste se ale podívali blíž, bylo tam však těžko viditelné "něco".

Bylo vidět, že to nestačí. Zjistila jsem, že ani nejlepší make-up nezakryje hluboké vnitřní rány na duši, způsobené pohrdáním a zesměšňováním ženství a falešným pojetím krásy.

Mnoho věcí v dnešní společnosti šlape na srdce žen a krade srdce mužům. A to mne nasměrovalo k hledání podstaty. Stalo se mojí vášní pomáhat lidem nalézat cestu k osvobození srdcí a radosti z autentičnosti. Zlepšit nejen jejich vzhled, ale především pohled na sebe samé.

A tato vášeň se mne drží již více než 20 let

Své poznatky, které jsem za poslední léta dávala dohromady, jsem sepsala, upravila, zestručnila, doplnila o příběhy a vložila do této knihy. 

Bylo to jako skládat dílky PUZZLE. Postupně více a více začaly zapadat do sebe a tvořit obraz.

Vy tak dostanete do rukou knihu, s citem doplněnou o vhodné obrázky a v málo obvyklém formátu. Ačkoliv ji v klidu přelouskáte za několik hodin, její otisk ve vás pravděpodobně zůstane ještě dlouho (a možná ještě déle :) ). 

V průběhu sbírání mýtů jsem svá zjištění konzultovala s osobnostmi a odbornicemi z oboru, jako jsou ​Wenche Veiersted a ​​Carla Mathis. 

Vše začíná tady a teď. Odhalením těch největších mýtů. Objevte cestu ke skutečné kráse.

Mýty a jejich řešení většinou sdílím s klientkami a klienty na trénincích nebo konzultacích od 1500 Kč. Vy je získáte pohromadě v jedné knize

O co vás kniha obohatí

 • Naučí vás, jak objevit sílu vašeho vzhledu
 • Odhalí vám, co je nejpůsobivějším doplňkem na světě
 • Popíše vám největší chybu při nákupu oblečení (kterou možná taky děláte)
 • Přesně vám ukáže úvahu, kterou byste si měli zafixovat při jakémkoli nákupu, abyste už nikdy nevyhazovali peníze
 • Prozradí vám podivný důvod, kvůli němuž spousta lidí nenávidí své tělo

Teď je ten správný čas

Pomozte nejen sami sobě otevřít oči. Překonat mindráky minulosti. Začít si víc věřit. Pomozte sobě nebo někomu blízkému zářit. 

Co kdybyste během několika hodin poznali pravdu o image oblékání? Věděli jste například, že existují barvy, díky kterým se vaše osobnost podvědomě rozzáří?  

Jsem si jistá, že hodnota na stránkách knihy zdaleka předčí její cenu.


Objednáte-li 3 a více knih, knihy vám osobně věnuji. 


7+1 Mýty o oblékání a image poradenství

Kniha na vás už čeká. Doslova se klepe na skladě :) Udělám maximum, aby ji měli v ruce, jak nejrychleji to jen půjde.

Jakmile je připsaná platba na náš účet, co nevidět knihu balíme a posíláme na poštu.

Co řekli ti, kteří už se začetli

Děkuji Vám, že pomáháte vidět, že neexistují jen módní výstřelky, ale i pochopení sebe sama. Že i díky barvám a stylu se můžeme prezentovat autenticky.
Naďa Novákováčtenářka
Je to úžasné, ako vedia farby rozjasniť a spríjemniť život. Že som to skôr nevidel. Nech sa nám otvárajú oči, aby sme videli… Šíriš radosť okolo seba. Otváraš oči ľuďom, aby videli krásu a radovali sa z krásy. Musím uznať, že máš zmysel pre krásu. Pomáhaš iným, aby mali krajší život. Robíš to prirodzene dobre. Je to vzácne. Vďaka za dobré inšpirácie.
Daniel Mažáričtenář
„Ďakujem Vám za túto knihu. Bola pre mňa pekným darčekom pod stromček. Patrím k tým, ktorí uverili "pravde" o čiernej farbe a "pravde", že dôležitejšia je vnútorná krása a zároveň sa k tej vonkajšej správa macošsky. Kniha ma utvrdila v tom, že jediné, čo dáva zmysel je žiť autenticky, čo som si odjakživa myslela, ale nemala som odvahu to aj žiť. Kniha ma zaujala aj spracovaním. Má nevšedný formát. Každá kapitola začína celostránkovou fotografiou, ktorá metaforicky naznačuje, o čom bude reč :-) Tie citáty a myšlienky v rámikoch dobre poslúžia pri opakovaní hlavných zásad. Ďakujem Vám aj za osobné venovanie :-)“
Petra Martinickáklientka