Stolní kalendář na rok 2024

Jak vypadat a cítit se skvěle celý rok
Cena
169 Kč 89 Kč

NOVÝ KURZ: Magie prvního dojmu

čtvrtek 7. června 2018

„Nežijte život, který jste si vypůjčili… žijte ten svůj.”

Můj příběh o cestě mého srdce

Jsem Dáša Kašparová, průvodce k vašemu autentickému projevu. 

Má vášeň k oboru se mě drží více jak 20 let. Za tu dobu jsem pomohla stovkám klientů a přednášela jsem ve společnostech jako Kooperativa pojišťovna, a.s., Allianz pojišťovna, a.s., ING pojišťovna či DataLife, a.s. a mnoho dalších.

Jak to tak ovšem bývá, na začátku jsem stála sama. To, co ve mně doutnalo od dětství, byla určitá rebelie, všude jsem vybočovala. Nesnášela jsem dělat cokoliv, jen „aby lidi neřekli“. Přestože miluji lidi a jsem velmi společenská, v ústraní jsem hodně četla a koukala na svět pohledem objevovatele. Cestou autobusem, na ulici nebo i ve škole jsem pozorovala a zkoumala lidi, jak se liší, jak jsou zajímaví a krásní svým vlastním způsobem. Každý naprosto jedinečný! Tak jako naše otisky prstů jsou něčím, co nelze okopírovat

Toužila jsem rozjasnit utrápené tváře, pomoci jim nalézt sama sebe a vyzdvihnout jejich vnitřní krásu. 

Chtěla jsem studovat psychologii, avšak tehdejší režim mi to z politických důvodů neumožnil. Potom jsem u sebe objevila výjimečný cit pro barvy, krásu a estetičnost. Jaké by to bylo, kdyby lidé uměli správnými barvami, účesem či stylem vyzdvihnout své charakteristické a mimořádné rysy? Má touha dostala nový, konkrétní směr. 

V průběhu přišly veliké zvraty v osobním životě. Moje maminka onemocněla dvakrát na rakovinu. Těžká léčba, zvraty, odloučení, smutek. Cítila jsem tu všudypřítomnou energii smrti. Bála se jí.

A došlo mi, že tu nezůstanu věčně. Že si musím sny plnit,
a ne je odkládat.

Jenomže jak? Vyrůstala jsem pod křídly komunizmu. Očekávalo se ode mě, že budu sedět v kanceláři.

Ťukat co je potřeba. Dělat práci, kterou nesnáším. Jenom proto, že to tak svět v tu dobu chtěl...? Zažívala jsem hotová muka. A toužila proniknout do studií vizáže, krásy, duše.

Možná štěstí nebo osud? Nastala revoluce, spadly zdi a lidé si začínali plnit své sny. Cítila jsem ten závan čerstvého vzduchu. Přišlo jaro. A já se rozhodla – založím svůj soukromý vizážistický salon! Moje srdce mi dalo povel jasný jako výstřel! I když jsem se celá chvěla… A tak jsem šetřila korunu ke koruně, sbírala plány, po nocích studovala. Psal se rok 1998 a já konečně otevřela v Hradci Králové svůj sen veřejnosti. Byla to pro mne výzva.

Do jednoho jediného roku jsem měla plnou klientelu, skvělá doporučení a vřelou reakci okolí!

Lidé mi psali, že jim nesmírně pomáhám.

Zásadní zlom nastal v okamžiku, kdy jsem na světové konferenci asociace vizážistů a stylistů potkala Wenche Veiersted, která významně nasměrovala moji další cestu v image konzultanství.

Byla jsem tak šťastná, vždyť jsem mohla trénovat s nejlepší expertkou na individuální barevnou analýzu a osobní styl v Evropě. 

Wenche si získala moje srdce a rozkryla mi úžasný svět barev.

Toto setkání se stalo pro mne zcela osudovým. Pochopila jsem hlubší rozměr tohoto poradenství, které nebylo pouhou stylistikou, ale skutečnou sondou do hlubin lidského nitra. Pochopila jsem, že to je má cesta, můj směr a že mohu naplno rozvinout a uplatnit svoje obdarování.

Konference mi navíc otevřela cestu k dalším odborníkům na světové úrovni. Stala se odrazovým můstkem pro další aktivity a můj osobní růst. 

„Nejde mi o povrchnost, ale o hlubší odkrytí osobnosti klientů, aby oni objevili sebe, cítili se dobře sami se sebou, ve svých vztazích i v životě.“

Za těch několik let pod mýma rukama prošly stovky, tisíce platících klientů. 

Většina z nich svou skutečnou krásu znevažovala.

Věřili, že krása je něco povrchního. Že vychází pouze ze správné úpravy vlasů, make-upu a kombinace oblečení. Učila jsem ve svém studiu opak. Navracela je do jejich nitra. Mentorovala. A propojovala jejich srdce s tím, co jsme vytvořili navenek. Aby se cítili autentičtí a sami sebou.

Kompletní autentickou image.

Svou prací jsem inspirovala i svého milovaného manžela. Založili jsme proto spolu Akademii úspěchu, jejímž posláním je odkrývat skutečný a opravdový potenciál vašeho srdce.

Dnes na téma osobnostní vizáž a poznání lidských povah volně přednáším a pořádám semináře, workshopy, tréninky.

Setkávám se se světovými specialisty jako Wenche Veiersted, Carlou Mathis či Robertem Rohmem. Své vzdělání si v této oblasti neustále aktualizuji, jsem vlastníkem několika prestižních certifikátů.

Vše, co vysíláme navenek, je totiž OTISKEM naší osobnosti, odrazem našeho vnitřního světa. Neznám nic smysluplnějšího, než pomoci druhému, aby našel cestu sám k sobě a začal žít svůj život svůj vlastní autentický příběh.

Bude mi ctí stát se vaším průvodcem. Mým cílem je vás učinit na vaší cestě odvážnými a silnými. Pak totiž vaše krása automaticky zazáří.

Miluji svoji práci pro tyto okamžiky 🙂

Vaše Dáša 

7+1 Mýty o oblékání a image poradenství

Kniha, která boří falešný ideál krásy z časopisů a odhaluje kouzlo autenticity.

Poznejte a pochopte tyto mýty, které si s sebou možná i vy vláčíte jako ocelovou kouli. Mýty, které vás vždy stáhnou dolů. Knihu nebo její kapitoly četlo už přes 1300 lidí.

Dnes už vím, že abyste odhalili svou skutečnou krásu, je zapotřebí

  • Objevit, KDO opravdu jste
  • Mít vědomí vlastní hodnoty
  • Být sami sebou bez masek a rolí

„Jsem průvodce lidí, hledajících sama sebe, svoji sílu nebo svoji krásu. Pomáhám lidem propojit jejich jedinečnou osobnost s jejich originální image. Ukazuji lidem, jak zlomit okovy a pouta minulosti a osvobodit se pro šťastnou a lepší budoucnost.“

Říkají o mně

„Zamýšleli jste se někdy nad tím, jak je složité popsat kohokoli odpovídajícími slovy? Dosti složité. Nejde totiž o slova, jde o prožitek ze vzájemného setkání. Proto je nyní na místě spíš otázka: Proč byste měli poznat Dášu? Dáša je osobnost, z níž za všech okolností sálá klid a zároveň srší radost ze života, energie a upřímná touha pomáhat druhým. Pouhým přáním a touhou pomáhat však Dáša nekončí. Dokonale si osvojila nejen vcítění se do druhého, ale také různé komunikační úrovně a styly. Je schopna se projevovat plně autenticky, což je nezbytnou podmínkou pro to, aby mohla pomáhat ostatním lidem plně vyzářit na svět vše, co mají uvnitř. Málokdo má takový dar, že se v jeho přítomnosti nebojí ani cizí lidé během několika chvil otevřít. K tomu může dojít jedině ve chvíli, kdy doopravdy cítíme, že nám druhý rozumí a respektuje nás. Přes to všechno nezapomeňte, co jsme si řekli na začátku. Nejde o slova, jde o pocit a prožitek ze vzájemného setkání…"
Radek Novotnýcopywriter a spoluautor projektu Smskouč
„Chtít po blikajícím kurzoru na bílém poli obrazovky či po hrotu tužky vyjádřit, kdo je tato dáma, je úkol věru nesnadný. Tak jako její život. Chvílemi studený a nemilosrdně tikající, podruhé kaligrafický skvost. Co však změnám nepodléhá, je její nádherné srdce. To, které ať už čelí nesnázím jakýmkoli, setrvává otevřené a dychtivé po lásce k učení a k bližnímu svému, to, které kdykoli rozdává a září, i když samo by se potřebovalo schoulit do hřejivé náruče pomoci. To je ona, lvice stojící na piedestalu poznání, krásná a silná – to je ona, moudrá průvodkyně po cestách k našim srdcím – to je Dáša Kašparová.“
Jirka Janíkpřítel
„Dáša je pro mne především Srdíčko. Pomáhá, kde může, směje se, dodává odvahu, její slova pohladí. I tak si drží svou pokoru, což já dlouho nechápal ve srovnání s jejím životním úspěchem. Jestli někdo má autentickou image, pak ona je mistr v tomto oboru. Osobnost, která si na nic nehraje, tak je férová. Nepřestane mne překvapovat svojí intuicí. Má tolik zkušeností s lidmi. Ví tolik o vztazích člověka s člověkem. A její tipy na moje oblékání mě vyšvihly úplně mimo masu. Pokud tedy dnes před námi Dáša stojí nahá ve svém pojetí persony, pak je zřejmé, že v jejích činech a výsledcích se odráží, kým je ona. S Dášou doporučuji spolupracovat na čemkoli, do čeho se se zápalem pustí. Je to vždy výhra. Děkuji, Dášo, že Tě máme. Tvůj úsměv mne vždy hřeje více než samotné slunce a umí pohladit jako ten nejjemnější letní vánek."
David Dobrovolnýmanažer digitální reklamy