Stolní kalendář na rok 2024

Jak vypadat a cítit se skvěle celý rok
Cena
169 Kč 89 Kč

Specifikace osobního stylu (PSS - Personal style statement) - Osobní analýza stylu

Oblečení je komunikace, není možné, abychom nekomunikovali. Každý den ke světu promlouváme tím, co děláme, jak vypadáme, jak se oblékáme - tím, jak žijeme.
To vše vypovídá o našich životních hodnotách a o tom, co je pro nás důležité. Vypráví příběh o nás. Zapomínáme však, že ve středu příběhu je naše srdce.

“Jak člověk o sobě smýšlí ve svém srdci, takovým je…” kniha Přísloví
Styl oblečení je způsob, jak vyjádřit KDO jste…beze slov. Když někteří lidé vstoupí do místnosti, náhle se celý prostor rozzáří. Zkrátka a dobře, tito lidé ho mají - svůj nezaměnitelný styl. Styl je obrazem jejich osobnosti. Styl a osobnost zkrátka nelze oddělit. Měly být ve vzájemné rovnováze. Každičký detail je symbolem a příběhem.
To, jak se oblékáte je v prvé řadě výsledkem osobního rozhodnutí a volby. Prozrazujete na sebe i to, co si myslíte, že nikdo neví.
Každý styl oblečení vypráví svůj vlastní příběh. Když si na sebe cokoli obléknete, tak tím vyprávíte lidem nějaký příběh. Vaše oblečení vypráví příběh právě o vás. Jaký je ten váš příběh? Je pravdivý? A uvědomujete si vůbec, jaký to příběh je? Je ten příběh skutečně právě o vás? Víte, co tím chcete o sobě svému okolí říci? Nebo na sebe plácnete bez přemýšlení jen tak něco, a potom se divíte, co si o vás lidi myslí a kam si vás zařadí? Protože oni o vás přemýšlí právě v kontextu toho, co jim vy sdělíte svým oblečením, svým stylem. To oblečení, které máte na sobě, může vypovídat něco, co vůbec nemusí být pravda. A vy to nevíte! Protože netušíte, co to o vás říká, tak tím ve skutečnosti můžete říkat přesný opak než chcete vyjádřit.
Je důležité porozumět tomu, co náš styl o nás říká. Představte si, že chcete lidem něco sdělit, ale obléknete se tak, abyste byli za každou cenu moderní a najednou to vyzní jako přesný opak, protože ten styl, který jste si oblékli, nesedí k vaší osobě. Když si dva lidé vezmou na sebe stejný styl, tak o každém to řekne něco jiného. Proto je tak důležité porozumět sobě, aby ten můj osobní styl vyprávěl můj autentický příběh. Ne příběh někoho jiného nebo příběh, který není pravdivý.
Každý člověk je originál. Je něčím charakteristický, v jeho osobnosti existuje něco, co ho odlišuje od ostatních a podle čeho je možné ho rozpoznat. To “něco” by mělo být zřejmé právě z jeho osobního stylu.
Víte jaké oblečení zvolit, když chcete vyjádřit kdo opravdu jste?
Vyjádřit svoje vnitřní kvality harmonickým a autentickým stylem? Vyjádřit důvěryhodně svoji individualitu?
Položte si vždy důležitou otázku: “Co tohle oblečení má společného se mnou?” Pokud nemůžete přijít na to, co toto oblečení (outfit) o vás říká, tak by pravděpodobně vůbec nemělo být ve vašem šatníku. Protože oblečení, které máte na sobě právě teď říká něco o vás. Co budete komunikovat díky vaší volbě oblečení? Skutečností je, že všichni, kdo vás dnes potkají, se dívají objektivně. Oni nemusí být schopni slovy formulovat co vidí, ale věřte mi, oni to cítí. Ten dojem, tento pocit kým člověk je, je něco, co cítíme my všichni, když jsme přišli navzájem spolu do kontaktu.
“Náš vzhled je náš posel.” Versage
Jedno francouzské přísloví trefně říká, že kde člověka neznají, přijímají ho podle toho, jak vypadá. Objevte proto sílu svého vzhledu.
Proč je vzhled tak důležitý a co vypráví o vás ostatním?
Prostřednictvím individuální analýzy stylu se dozvíte o svých jedinečných vlastnostech a jak je můžete zvýraznit tím nejlepším možným způsobem. Správným výběrem stylu, materiálů, střihů a barvy mohou vytvořit harmonický celek, který vyjadřuje, kdo jste a ukázat vás v nejatraktivnější části. Nezapomeňte, že jsme všichni jedineční. Když se naučíte poznat sami sebe, je to snazší odvážit se nosit neobvyklé nebo nekonvenční oblečení. Nalezení svého vlastního stylu pro vás znamená, že zůstanete nezávislými na tom, co nám velí poslední móda - poslední výstřelky módy mají pramálo společného se stylem. Ano, můžete si vybrat nějaké prvky, které vám vyhovují z módy, ale to ostatní nechat být. Italský návrhář Giorgio Armani řekl před mnoha lety v rozhovoru, že on obdivuje nejvíce lidi, kteří našli svůj vlastní styl. Ti, kteří následují vše vždy podle nejnovější módy, nevědí, kdo jsou, říká.
Móda opravdu není totéž co styl.
V jádru vašeho stylu musí být vaše vlastní osobnost.
Specifikace osobního stylu je nový způsob pohledu na své tělo a svoji osobnost. Vidět sebe novým způsobem. Poznat svoje tělo, tvary, linie, a to přijmout. Zjistit jakými prostředky vytvořit zcela nezaměnitelnou a charakteristickou image. To je velmi silný přístup, který moji práci odlišuje. Učím hluboké propojení barev a stylu s vaším srdcem a intuicí. Vědomí, že vaše estetické volby jsou tak úzce spjaty s vaší identitou je posilující místo, kde začít. Chcete se dozvědět více? Viz. konzultace Vizuální osobní analýza pro hlubší vysvětlení.
Co vám konzultace přinese:
Pomohu vám zjistit, co je na vás výjimečného a jak to dát najevo prostřednictvím stylu. Odhalíte hlubší souvislosti mezi tím KDO JSTE a JAK VYPADÁTE. Dozvíte se a budete překvapeni, jaké jsou ve skutečnosti 3 nejdůležitější prvky stylu :-). Nebudete mít potřebu se s kýmkoli srovnávat. Objevíte, jak je skvělé být nezávislým na názorech a hodnocení druhých. Nechte se inspirovat. Začněme…Vyberte si tu správnou konzultaci pro vás.
Délka konzultace: 3-4 hodiny.
Konzultace, které dle potřeb a přání klienta navazují:
Analýza stávajícího šatníku
Osobní asistence při nákupech

Mým cílem je:
…pomoci klientům najít spojení mezi jejich vnitřním a vnějším světem - jeden bez druhého neznamená NIC (je NIČÍM)
…naučit je, jak vytvořit harmonii mezi jejich osobností a oblečením - tento soulad vytváří celek, který je nepřehlédnutelný

Objednávka